Органи місцевого самоврядування Великописарівщини користуються українським сегментом електронного зв’язку

Мережа Інтернет розкрила значні можливості для суспільства як при отриманні практично будь-якої інформації, так і в спілкуванні на відстані.

Це стало можливим завдяки соціальним мережам та електронній пошті. Остання стала важливою складовою в роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. І якщо раніше мало хто звертав увагу на місце реєстрації доменів, на яких містилася адреса електронної пошти, то в нинішніх умовах гібридної, в тому числі й інформаційної війни із сусідньою країною українські користувачі Інтернету все частіше віддають перевагу інтернет-ресурсам, розташованим на території України.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання доменних імен державними органами в українському сегменті Інтернету» головний спеціаліст виконавчого апарату Великописарівської районної ради Віталій Лаптєв поспілкувався із сільськими й селищними головами про дотримання вимог законодавства щодо використання інтернет-ресурсів, зокрема про використання посадовими особами для здійснення службового листування тільки електронних поштових скриньок, розміщених на серверах, які перебувають у доменній зоні GOV.UA або УКР.

Окрім цього, Віталій Лаптєв надав і практичну допомогу деяким сільським радам у створенні електронних поштових скриньок саме на зазначених доменах. 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus