У Великій Писарівці керівники сільських громад ознайомилися зі змінами в законодавстві

На семінарі, організованому Великописарівською районною радою для сільських і селищних голів, керівники сільських громад мали можливість ознайомитися зі змінами в податковому законодавстві (проінформувала про це головний державний інспектор ОДПІ Людмила Шевякова) та з новаціями законодавства в частині формування доходної частини бюджету місцевих рад на 2016 рік.

Як відомо, Президент України підписав Закон України №888-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг". 

Відповідно до цього закону органи виконавчої влади та місцевого самоврядування наділяються додатковими повноваженнями, що суттєво змінює та оптимізує процедуру надання адміністративних послуг. Йдеться про реєстрацію місця проживання, надання відомостей з Державного земельного кадастру, роботи з документами, що підтверджують громадянство, створення реєстру територіальних громад, обмін відомостями між реєстрами територіальних громад та передачу інформації в Єдиному державному демографічному реєстрі. Також закон регламентує процедуру доступу до інформації до цих реєстрів.

Корисну й необхідну інформацію почерпнули сільські й селищні голови із виступу начальника відділу Держземагентства в Великописарівському районі Вікторії Коноз, яка ознайомила із змінами до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг саме в земельному законодавстві, оскільки відповідно до закону, з 1 березня 2016 року змінюються умови ведення та користування даними Державного земельного кадастру.  

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube