Внесено зміни до районного бюджету Великописарівщини

Депутати Великописарівської районної ради сьомого скликання на четвертому сесійному засіданні розглянули питання, пов’язані з районним бюджетом.

Зокрема затвердили зміни до рішення районної ради «Про районний бюджет Великописарівського району на 2015 рік», зменшивши обсяги бюджету у зв’язку із невикористанням запланованих коштів субсидій та пільг у повному обсязі.

Також депутати райради затвердили зміни до рішення районної ради від «Про районний бюджет Великописарівського району на 2016 рік» з метою приведення його у відповідність до змін, внесених до Податкового та Бюджетного кодексів України. А також враховували фактичне виконання власних доходів за 2015 рік та уточнені прогнозні розрахунки, надані головним управлінням Державної фіскальної служби у Сумській області. У зв’язку із цим доходну частину загального фонду (власні доходи) районного бюджету збільшено на 2 270,3 тис. грн., а загальний розмір доходів районного бюджету (без урахування трансфертів) визначено в сумі 15 640,9 тис. гривень. 

Враховуючи вимоги Бюджетного кодексу, доходну частину загального фонду районного бюджету було збільшено на 76 076 567 гривень, у тому числі за рахунок трансфертів із державного та обласного бюджетів. У зв’язку із цим відбулися зміни (в основному в бік збільшення) у фінансуванні бюджетної сфери району.

У зв’язку зі змінами до цьогорічного бюджету депутати райради підтримали рішення й за іншими питаннями. Так, вони узяли до відома інформацію виконання програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2015 рік (звітував перший заступник голови райдержадміністрації Микола Скоромний) та затвердили відповідну програму на 2016 рік, передбачивши на її виконання, зокрема на транспортування призовників, 100 000 грн.

Відповідні зміни були внесені й до Програми економічного та соціального розвитку Великописарівського району на 2016 рік та до районної програми соціального захисту населення та фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів на 2014-2016 роки. Передбачено збільшення фінансування й для соціального захисту сімей учасників АТО.

Розглянули депутати й низку питань, пов’язаних із статутними змінами у галузі освіти, та деякі господарські.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube