Великописарівський райвідділ міліції торік був визнаний одним із кращих у області

Депутати Великописарівської райради на засіданні комісії мандатної, з питань регламенту, законності та правопорядку заслухали звіт начальника Великописарівського відділення поліції (смт Велика Писарівка) головного управління національної поліції в Сумській області Олега Цурікова про виконання комплексної районної програми «Правопорядок на 2013-2015 роки».

Олег Цуріков відзначив, що райвідділ проводив систематичну й цілеспрямовану роботу задля дотримання правопорядку на території Великописарівщини. Завдяки профілактичним й оперативним заходам вдалося досягти досить непоганих результатів.

Відзначивши, що в результаті виконання заходів, передбачених програмою, на території району поліпшилася ситуація з дотриманням законності і правопорядку, в той же час було відзначено, що через недостатнє кадрове забезпечення окремих напрямів роботи деякі заплановані програмою заходи вдалося виконати неповністю. Проте за результатами діяльності у 2015 році наш райвідділ є одним із кращих в області.

На сесії районної ради звіт начальника Великописарівського відділення поліції (смт Велика Писарівка) головного управління національної поліції в Сумській області Олега Цурікова про виконання комплексної районної програми «Правопорядок на 2013-2015 роки» було взято до відома. У зв’язку із реорганізацією, що триває на сьогодні в поліції, питання про затвердження відповідної програми на подальший період не розглядалося. Проте Олег Цуріков коротко проінформував про перспективи поліцейських району, серед яких – неухильне забезпечення законності та правопорядку на Великописарівщині.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus