Ukrainian English Polish


Воскресенка вітала свого шановного ювіляра

14 березня відзначив своє 90-річчя житель с. Воскресенка Буринського району Іван Михайлович Федоненко.

З привітаннями і подарунками до нього завітали сільський голова Сергій Гніденко та працівники ради.

Нелегка доля випала ювіляру: позаду залишилися роки, сповнені радощами і болями, невдачами і успіхами. В дитинстві пережив голодомор, юність його обпалила війна. Мужні руки Івана Михайловича ніколи не знали втоми: до пенсії пропрацював у колгоспі на теренах рідного села.

Сьогодні ювілярові є чим пишатися,адже він люблячий чоловік, батько, дідусь. Вічні, як життя, Божі заповіді, які вчать нас шанобливо ставитися до батька, матері, вчителя, старших за віком. Старість - це зима нашого життя. Пізньою буває вона, але дуже часто - безпорадною і одинокою. У Івана Михайловича вона зігріта увагою, любов’ю і теплом …

Гості побажали ювілярові та його родині міцного здоров’я на довгі роки, достатку, любові і поваги від дітей та онуків, правнуків.

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus