Бронзові призери обласного турніру - футзалісти Буринської ДЮСШ

Вихованці комунального закладу Буринської районної ради Сумської області «Буринська районна дитячо-юнацька спортивна школа» (директор – Світлана Фінцева) прославляють Буринський район на різних всеукраїнських та обласних змаганнях.

Ось і нещодавно наші юні буринці повернулися зі срібними медалями із  традиційного відкритого обласного турніру з футзалу, присвяченого пам’яті тренерів-викладачів Глухівської міської дитячо-юнацької спортивної школи Віктору Манжосу та Сергію Руденку, який проходив у Глухові.

Як повідомив тренер-викладач ДЮСШ Роман Кондрух, три дні вихованці школи змагалися із сильними командами з Глухова, Сум, Шостки і Харківської області. Команда грала в такому складі: Дмитро Зікратий, Володимир Фінцев, Владислав Злоба, Віталій Качур, Денис Овчинка, Максим Загинайлов, Олексій Куракін, Олександр Гриценко та Артем Гусляков.

Наші футболісти не тільки продемонстрували високу командну та індивідуальну майстерність, а й отримали великий ігровий досвід.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube