Ukrainian English Polish


Громада у Степанівці відстоює своє право на пасовища та сіножаті

У приміщенні Степанівської сільської ради Буринського району відбулися збори громадян, на яких обговорювалися земельні питання.

Поштовхом для їх проведення став лист Головного управління Держгеокадастру у Сумській області до сільської ради щодо погодження розподілу 33 громадянам земель, визначених як пасовища та сіножаті. Це викликало обурення громади, оскільки у разі такого погодження селяни залишаться без випасів, а для більшості із них утримання корів та здача молока – єдине джерело прибутку родини.

В обговоренні питання взяли участь очільник Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, голова районної державної адміністрації Василь Бойко, депутат Сумської обласної ради Віктор Ладуха, депутат Буринської районної ради Володимир Писаний, Степанівський сільський голова Віра Половко та головний спеціаліст Відділу Держгеокадастру у Буринському районі Сумської області Сергій Герасименко.

Зокрема Сергій Герасименко зазначив, що оскільки на даний час у Головному управлінні Держгеокадастру у Сумській області знаходяться документи від сільської ради на узаконення цих земель як громадських пасовищ, що будуть у комунальній власності ради, то особам, які вказані у зазначеному вище листі, буде відмовлено у задоволенні їх заяв.

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus