Ukrainian English Polish


Очільник буринських районних депутатів відвідав Пісківську сільську раду

Минулого вівторка голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь побував у Пісківській сільській раді на особистому прийомі громадян.

До нього звернулася приватний підприємець Ольга Хорошко, яку цікавило питання плати за землю, на якій знаходиться будівля, де розміщений пункт пошиву. Надано роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Разом із сільським головою Сергієм Скориною очільник районної ради відвідав дошкільний заклад, в якому саме проводилась заміна на новий опалювального котла, що вийшов з ладу.

У Пісківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Євгеній Рябоконь зустрівся з її директором Зоєю Макухою. Керівник закладу висловила прохання посприяти у виділенні депутатом Сумської обласної ради Олександром Непочатовим депутатських коштів для заміни вікон у спортивному залі.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus