Співпраця з органами влади Буринщини

Днями в приміщенні Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області відбулась робоча зустріч керівництва Буринської районної ради та управління Пенсійного фонду.

Очільник районної ради Євгеній Рябоконь та заступник голови Леонід Білик детально ознайомились з роботою управління, насамперед із порядком та новою системою обслуговування громадян. У ході зустрічі обговорено низку питань щодо подальшої співпраці в напрямку впровадження єдиних стандартів і сучасних технологій обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна» на рівні територіальної громади.

Начальник управління Наталія Ільченко під час зустрічі зазначила, що основна мета – максимальне наближення послуги, а відтак – досягнення простоти і зручності отримання пенсіонером важливої для нього інформації. Щоб удосконалити пенсійну службу, докладається багато зусиль, запроваджується низка нових форм і методів обслуговування громадян, спрямованих на те, щоб створити найбільш комфортні умови для отримання якісних і оперативних послуг. Одна з форм – робота за принципом «єдиного вікна», бо цього вимагають стандарти обслуговування осіб, що звертаються до органів Фонду.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus