Проблеми школи необхідно вирішувати спільно, - стверджують буринці

Серйозна проблема виникла у Сніжківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів: у зв’язку із значним терміном експлуатації вийшла з ладу система водопостачання.

Для вирішення цієї проблеми до Сніжків 24 січня виїхали голова районної ради Євгеній Рябоконь та заступник Леонід Білик. У навчальному закладі вони зустрілися із сільським головою Надією Кузьменко, директором школи Тамілою Кузьменко, представниками відділу освіти райдержадміністрації Григорієм Галицьким та фірми-підрядника з м. Суми, яка бере на себе зобов’язання провести відповідні ремонтні роботи, Володимиром Павловим.

Оглянувши об’єкт та обговоривши всі деталі, було вирішено негайно приступати до необхідних робіт: виготовити кошторис, який попередньо складає близько 100 тис. грн., та розпочинати реконструкцію системи водопостачання.

Питання фінансування буде вирішено спільними зусиллями - залученням коштів сільського, районного бюджетів та коштів місцевих землекористувачів.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube