Ukrainian English Polish


Звітуватиме Буринська районна благодійна лікарняна каса

На черговому засіданні правління Буринської районної благодійної лікарняної каси, яке провів голова правління Леонід Давидовський, розглядалися два питання: про підсумки роботи організації за 2016 рік та про проведення звітно-виборчої конференції.

Леонід Давидовський ознайомив присутніх з основними цифрами, які характеризують діяльність лікарняної каси в минулому році. Зокрема до каси у 2016 році надійшло понад 458 тис. гривень, що більше у порівнянні з минулим роком на 40 тис. гривень. Проліковано - 408 членів.

Також було наголошено, що у ході підготовки до звітно-виборчої конференції проводиться робота з підбору кандидатури на голову правління. Члени правління обговорили і необхідність внесення змін до статуту організації. Так, учасникам конференції буде запропоновано підтримати зміну щодо розміру внесків: 3% від прожиткового мінімуму, а не від мінімальної заробітної плати, як це було раніше.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus