Звітуватиме Буринська районна благодійна лікарняна каса

На черговому засіданні правління Буринської районної благодійної лікарняної каси, яке провів голова правління Леонід Давидовський, розглядалися два питання: про підсумки роботи організації за 2016 рік та про проведення звітно-виборчої конференції.

Леонід Давидовський ознайомив присутніх з основними цифрами, які характеризують діяльність лікарняної каси в минулому році. Зокрема до каси у 2016 році надійшло понад 458 тис. гривень, що більше у порівнянні з минулим роком на 40 тис. гривень. Проліковано - 408 членів.

Також було наголошено, що у ході підготовки до звітно-виборчої конференції проводиться робота з підбору кандидатури на голову правління. Члени правління обговорили і необхідність внесення змін до статуту організації. Так, учасникам конференції буде запропоновано підтримати зміну щодо розміру внесків: 3% від прожиткового мінімуму, а не від мінімальної заробітної плати, як це було раніше.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube