Ukrainian English Polish


Буринців вітали щедрівками вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості

Гуртківці комунального закладу Буринської районної ради Будинку дитячої та юнацької творчості (директор Євген Іваненко) завжди є активними учасниками і неодноразовими переможцями різнопланових конкурсів, фестивалів та інших заходів на рівні району, області і навіть країни.

Ось і у дні відзначення народних свят – Маланки, Василя, Нового року за старим стилем - вихованці гуртків під керівництвом Валентини Науменко, Віри Пилюти та Тетяни Кладко відвідали заклади та установи міста, щоб привітати з ними буринців.

Побували вони і в районній раді, де їх радо зустріли очільник районних депутатів Євген Рябоконь, заступник голови Леонід Білик і працівники виконавчого апарату.

Господарі подякували дітворі за яскраві привітання та щирі побажання, вручили їм подарунки і запросили щедрувати наступного року.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 16 січня 2017, 10:43

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus