Ukrainian English Polish


Сільська дільнична лікарня с. Слобода отримала новий автомобіль

12 січня до села Слобода Буринського району завітала помічник народного депутата України Миколи Лаврика Олена Беркут.

Помічник депутата прибула на Буринщину з почесною місією: в урочистій обстановці у присутності представників районної та сільської влади (голови районної ради Євгена Рябоконя, заступника голови райдержадміністрації Олексія Положія, Слобідського сільського голови Івана Рябоконя, головного лікаря Буринської ЦРЛ Зої сидорук) і громади села вона вручила ключі від автомобіля для сільської дільничної лікарні.

Також Олена Беркут відвідала у селі дошкільний навчальний заклад, школу та приміщення, де планується відкрити відділення екстреної медичної допомоги.

Як повідомив Слобідський сільський голова, у дошкільному закладі найближчим часом буде встановлено дитячий майданчик, комплектуючі до якого, як і автомобіль для сімейного лікаря, були придбані за підтримки народного депутата України Миколи Лаврика за рахунок субвенції із державного бюджету.

На школу та дитячий садок уже виготовлена вся необхідна проектно-кошторисна документація. Її направили до обласного центру для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

На завершення візиту Олени Беркут Євгеній Рябоконь зазначив, що він підтримує прагнення сільського голови та громади села щодо створення об’єднаної громади з центром у Слободі, а також від імені громади Буринщини подякував Миколі Лаврику за активну підтримку виборців і висловив надію на таку ж плідну співпрацю і в майбутньому.

Також читайте:

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus