Ukrainian English Polish


У Бурині засідало правління районної благодійної лікарняної каси

14 грудня заступник голови Буринської районної ради Леонід Білик узяв участь у засіданні правління Буринської районної благодійної лікарняної каси.

Голова правління Леонід Давидовський проінформував присутніх про роботу лікарняної каси за результатами 10 місяців поточного року. Він провів порівняння з показниками минулих років. Зокрема було зазначено, що кількість членів каси не змінилася, сума внесків збільшилась, показники витрат коштів на статутні цілі суттєво не змінилися. Кількість членів лікарняної каси, яких було проліковано за звітний період збільшилась на 20 осіб.

Леонід Давидовський також сказав, що цього року вдалося на більш вигідних умовах укласти угоду з аптекою, що поставляє ліки, а тому вартість ліків зменшилась.

Обговорили члени правління перспективи подальшої діяльності організації, а також питання підготовки до звітно-виборчої конференції організації, зокрема необхідність підбору кандидатури на посаду керівника лікарняної каси.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus