Ukrainian English Polish


На прийомі у Суховерхівці побував заступник голови Буринської районної ради

13 грудня заступник голови Буринської районної ради Леонід Білик провів прийом громадян на базі Суховерхівської сільської ради.

До депутата звернулася директор сільського будинку культури Ірина Пануєва, яка порушила питання необхідності проведення капітального ремонту закладу культури.

Оскільки коштів на проведення таких робіт у сільському бюджеті немає, Леонід Білик запропонував заявниці спільно із сільською радою провести роботу з розробки проектно-кошторисної документації на ремонт будинку культури та надати відповідний пакет документів до державного фонду регіонального розвитку в Сумській області для участі у конкурсі для отримання співфінансування.

Представник районної ради спільно із сільським головою Віктором Ярошенком також відвідав заклади соціальної сфери села, де зустрівся з їх працівниками і обговорив проблеми у роботі та шляхи їх вирішення.

 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus