Кошти з бюджету спрямували на підтримку медичної галузі Буринщини

До порядку денного 15 сесії Буринської районної ради сьомого скликання було внесено одне питання і стосувалося воно змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2015 «Про районний бюджет Буринського району на 2016 рік».

Спочатку його обговорили на постійній комісії районної ради з питаньбюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва (голова Анатолій Герасименко), а потім розглянули на пленарному засіданні.

Усі 23 присутніх депутати підтримали відповідний проект рішення. У результаті й були спрямовані кошти в сумі 592,1 тис. грн. на виплату заробітної плати медичним працівникам, 121,5 тис. грн. - на придбання медичного обладнання.

Субвенцію з обласного та сільських бюджетів направлено на придбання медичного обладнання та ремонт терапевтичного відділення (244,2 тис. грн.), на оплату праці з нарахуваннями працівникам освіти (125,0 тис. грн.), на придбання в освітні заклади пально-мастильних матеріалів, новорічних подарунків та інше (157,4 тис. гривень), на виконання районної програми «Правопорядок на 2016-2019 роки» (1,4 тис. грн.) та на інші заходи.

Заступник голови районної ради Леонід Білик провів це пленарне засідання, у роботі якого взяв участь депутат Сумської обласної ради Віктор Ладуха.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus