У Бурині вшанували пам'ять героїв Майдану

Виконавчий апарат Буринської районної ради на чолі з головою ради Євгенієм Рябоконем та заступником Леонідом Біликом узяли участь у мітингу, який проходив у рамках відзначення Дня Гідності та Свободи.

Біля Меморіального знаку героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України, де проходив захід, перед громадою міста виступили голова райдержадміністрації Василь Бойко та заступник начальника Буринського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Станіслав Зіневич. Зокрема вони зазначили, що День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Виступаючі висловили велику вдячність тим, хто став на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян.

Панахиду за загиблими провів благочинний Буринського округу парафії св. мчч. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії УПЦ КП. На знак поваги й удячності присутні поклали квіти до Меморіального знаку.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus