У Бурині представлена нова книга земляка-гумориста Григорія Єлишевича

У залі засідань Буринської районної ради відбулась репрезентація нової книги члена Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, поета із м. Суми Григорія Єлишевича.

Гуморист за характером, вчитель по життю, він постійно докладає зусиль для популяризації українського гумору на Сумщині, зокрема був ініціатором відродження обласного фестивалю «Вишневі усмішки» на батьківщині Остапа Вишні - в селі Грунь Охтирського району. Його пісенні твори сьогодні виконують заслужені артисти України Василь Будянський, Анатолій Костенко, Ігор Левенець, Лариса Недін. Його публіцистика примушує всерйоз замислитись над сенсом життя, а гуморески викликають усмішку навіть у найсерйозніших сумчан.

Григорій Єлишевич є автором багатьох збірок гумору і сатири. І ось цього дня буринці мали змогу познайомитись з новим доробком талановитого земляка – збіркою «Гумористичний літопис».

Про автора, його творчість розповіли присутнім директор центральної бібліотечної системи Анна Лук’янцева, поет-гуморист з Бурині Віктор Осадчий, начальник відділу культури і туризму Буринської райдержадміністрації Микола Дишковець. Свої гумористичні твори прочитали й місцеві поети Микола Ліщенко, В’ячеслав Горох. Сам автор продекламував власні твори з нової збірки.

На завершення зустрічі голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь подякував поету за його творчість і побажав натхнення для створення нових поетичних творів.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus