Буринські депутати виділили кошти на лікування онкохворих

Депутатський день в Буринській районній раді розпочався із спільного засідання постійних комісій. Необхідність у його проведенні виникла уз в’язку із потребою розв’язання питання надання допомоги на лікування особам, які звертаються до ради.

За результатами обговорення було вирішено надати 5 жителям району, які вже звернулися за допомогою, одноразову допомогу (від 2 до 5 тис. грн.), внісши для цього зміни до районної програми соціального захисту населення. Депутати  доручили управлінню праці та соціального захисту населення спільно з медичними працівниками підготувати проект районної програми щодо надання допомоги онкохворим.

Цього ж дня відбулось пленарне засідання 14 сесії районної ради, участь у якому взяли депутати Сумської обласної ради Олександр Непочатов та Віктор Ладуха.

Підтримано ряд змін до районного бюджету на 2016 рік, зокрема щодо виділення коштів для відпуску медикаментів за пільговими рецептами, на ремонт теплотраси Буринської ЦРЛ, на ремонт зовнішнього водопроводу до будівлі районного краєзнавчого музею, на лікування жителям району тощо.

Не отримали необхідної для прийняття кількості голосів питання про оптимізацію ліжкового фонду Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М. П. Новаченка та реорганізацію сільської дільничної лікарні с. Слобода та щодо затвердження ряду технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Вів пленарне засідання голова районної ради Євгеній Рябоконь.

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus