Ukrainian English Polish


Триває капітальний ремонт дороги в с. Слобода на Буринщині

На сьогодні продовжується капітальний ремонт дороги по вул. Шкільна в с. Слобода Буринського району за кошти, виділені з фонду соціально-економічного розвитку. Голова районної ради Євгеній Рябоконь, перебуваючи на території Слобідської сільської ради, побував на об’єкті, де проводяться роботи.

Визначення підрядної організації для виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт дороги по вул. Шкільна в с. Слобода Буринського р-ну Сумської області» проходило за допомогою електронної системи публічних закупівель Prozorro. У результаті такої процедури було зекономлено бюджетні кошти, оскільки згідно з проектом було передбачено 1 378 786 грн. Кінцевою сумою договору стала цифра – 1 110 092,6 грн., з них субвенція місцевому бюджету Слобідської сільської ради 1 067 900 грн. (фонд соціально-економічного розвитку) та цільовий фонд Слобідської сільської ради – 42 192, 6 грн.

Переможцем обрано Товариство з обмеженою відповідальністю «РОАД КОНСТРАКШН». Роботи плануються завершити в листопаді.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus