Хвилиною тиші буринці вшанували пам’ять воїнів у День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня в Україні щорічно відзначається День визволення України від фашистських загарбників, день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

З нагоди 72-ї річниці визволення нашої країни відбулося покладання квітів біля братської могили, у якому взяв участь голова районної ради Євгеній Рябоконь. Він наголосив, що Україна найбільше постраждала у роки війни, так як фашистський чобіт двічі пройшовся по нашій багатостраждальній землі – із заходу на схід, із півночі на південь.

Маємо надію, що в найближчий час у боротьбі за самовизначення нації, ми будемо святкувати ще одну перемогу. На цей раз над російсько-сепаратистськими військами, які окупували Схід України та анексували Крим.

Хвилиною тиші усі присутні вшанували пам’ять воїнів, які полягли в роки Другої світової війни та віддали своє життя за незалежність України.

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus