Ukrainian English Polish


Хвилиною тиші буринці вшанували пам’ять воїнів у День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня в Україні щорічно відзначається День визволення України від фашистських загарбників, день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

З нагоди 72-ї річниці визволення нашої країни відбулося покладання квітів біля братської могили, у якому взяв участь голова районної ради Євгеній Рябоконь. Він наголосив, що Україна найбільше постраждала у роки війни, так як фашистський чобіт двічі пройшовся по нашій багатостраждальній землі – із заходу на схід, із півночі на південь.

Маємо надію, що в найближчий час у боротьбі за самовизначення нації, ми будемо святкувати ще одну перемогу. На цей раз над російсько-сепаратистськими військами, які окупували Схід України та анексували Крим.

Хвилиною тиші усі присутні вшанували пам’ять воїнів, які полягли в роки Другої світової війни та віддали своє життя за незалежність України.

 

Голова обласної ради Володимир Токар 16 червня підписав розпорядження про скликання 14 сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться о 10 годині ранку 7 липня у приміщенні адмінбудівлі облради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus