Заходи до Дня захисника України на Буринщині

Уже другий рік поспіль у нашій державі відзначається День захисника України. У всіх населених пунктах Буринського району відбулися врочистості з нагоди цього свята.

Біля Алеї пам’яті героїв України – уродженців та мешканців Буринського району, що в центрі міста Буринь, - пройшов урочистий мітинг. З наступаючим святом громаду району привітав голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь. Він зазначив, що військо – це основа державності. Символічно, що мітинг проходить у незабутньому місці Бурині – місці, де з’єдналася пам’ять про найкращих представників трьох поколінь захисників України, які народилися на буринській землі. Це земляки, які виявили непереборну силу, мужність і віддали своє життя за мир, свободу і незалежність: герої Другої світової війни, воїни-афганці і навіки молоді бійці АТО. І День захисника України стане даниною їх величному подвигу в ім’я рідної землі.

З нагоди свята посадовець привітав усіх, хто носить високе звання захисника України, побажав успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду, і передав сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів.

На знак шани героїзму загиблих жителів Буринщини були покладені квіти до пам’ятних місць.

Цього ж дня у районному будинку культури відбувся святковий концерт, на якому всіх жителів району привітав голова районної державної адміністрації Василь Бойко. Він побажав усім військовослужбовцям, ветеранам Другої світової війни, воїнам-афганцям, учасникам АТО та їхнім родинам злагоди, добробуту і мирного неба над головою. А також вручив ветерану Другої світової війни Миколі Зьоменку та всім тим, хто захищав незалежність Вітчизни в зоні АТО, пам’ятні медалі.

Активну участь в рганізації заходів узяли депутати районної ради. Зокрема Володимир Думенко виділив 25 тис. грн. для 25 учасників АТО-жителів с. Чернеча Слобода, надав матеріальну допомогу  сімї загиблого та по 1 т фуражу для утримання підсобного господарства родинам тих, хто на даний час перебуває на захисті держави.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube