Інформаційний семінар для самоврядовців Буринського району

У залі засідань Буринської районної ради пройшов інформаційний семінар для представників органів місцевого самоврядування Буринського району «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Проект Європейського Союзу та програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» діє в Україні вже 10 років. Головна його мета – створення сприятливого середовища для довгострокового соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом розвитку місцевого самоврядування та підтримки ініціатив, спрямованих на розвиток громад на всій території України.

Координатор проекту Тамара Харченко розповіла присутнім про основних грантодавців, що працюють в Україні та області, про досвід впровадження проекту, зупинилася більш детально на інноваційному енергозбереженні та створенні обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів.

Координатор проекту Анатолій Молошний проінформував про зменшення використання енергетичних ресурсів на пріоритетних напрямках з інноваційного енергозбереження та видах підтримки громад з боку проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Присутні в залі мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на запитання, що їх цікавили.

Участь в обговоренні питань узяли голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь та перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Перепелиця.

Цього ж дня радник голови районної ради Олександр Алюшин провів навчання для представників сільських рад району з питання впровадження електронних публічних закупівельу системі ProZorro.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus