Ukrainian English Polish


На Буринщині на честь загиблого в АТО Олександра Бараненка встановили пам’ятну дошку

Пам’ятну дошку на честь  Бараненка Олександра Володимировича – колишнього випускника, земляка, військового, який служив в зоні АТО, відкрили у Чернечослобідському НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Крім учнівського та педагогічного колективу закладу на шкільній лінійці, присвяченій визволенню Чернечої Слободи від німецько-фашистських загарбників та встановленню меморіальної дошки, були присутні учасники АТО, батько загиблого, брати, заступник голови районної ради Леонід Білик, військовий комісар Дмитро Гайда, однокласники та друзі.

Усі промовці: сільський голова Микола Андрієнко, класний керівник, завідувач народного музею с.Чернеча Слобода Любов Овсієнко, – наголосили на високому патріотизмі наших сучасників, які сьогодні захищають суверенітет та територіальну цілісність України під час АТО та зі словами подяки звернулись до рідних Олександра Бараненка.

Леонід Білик наголосив, що кожен із загиблих воїнів залишиться у нашій пам’яті, а вдячність за їхній подвиг житиме у серцях земляків.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus