Ukrainian English Polish


День визволення Буринщини від фашизму

6 вересня у рамках відзначення 73-ої річниці визволення Буринщини від фашистських загарбників голова районної ради Є.В.Рябоконь взяв участь у мітингу біля Братської могили загиблим воїнам.

З величною датою ветеранів та всіх жителів району привітали голова Буринської районної державної адміністрації В.М.Бойко та голова районної організації ветеранів Ангеліна Кнуренко.

На Буринщині було знищено та насильно вивезено до Німеччини близько 5 тисяч мирного населення. У період окупації понад 300 жителів району були учасникам антифашистського руху опору. Поховано 5219 воїнів-визволителів. На території району споруджено 46 пам’ятників на честь загиблих земляків. За виявлені мужність та відвагу 3497 воїнів-буринчан нагороджені орденами та медалями, а шестеро – отримали високе почесне звання Героїв Радянського Союзу.

Кожен з нині сущих і кожне наступне покоління – у вічному неоплатному боргу перед тими, хто звільнив нашу землю від гітлерівської нечисті. І цей борг їх онуки та правнуки з честю сплачують сьогодні, захищаючи Україну, її землі, свої сім’ї від агресорів.

Присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих та поклали квіти до Братської могили.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus