Ukrainian English Polish


На Буринщині врочисто вітали підприємців

Уже традиційно в першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця.

Напередодні цього свята, першого вересня, в залі засідань Буринської районної ради відбулося засідання ради підприємців. Голови районної ради та районної державної адміністрації, очільник міста привітали присутніх зі святом та побажали їм витримки, оптимізму, невичерпної наснаги у праці, щоб кожна започаткована справа була вдалою і успішною.

Відповідно до результатів засідання районного конкурсу «Кращий підприємець 2016 року», що відбувся 18 серпня, за активну участь у розв’язанні соціально-економічних питань району нагороджено грамотами голови Буринської районної державної адміністрації та цінними подарунками Валерія Коркіна, Олександра Авдєєва, Наталію Чурсіну, Валентину Бакіну, Валентину Мельник, Оксану Новаченко, Максима Андрієнка. Відзначено грамотами голови Буринської міської ради та цінними подарунками фізичних осіб-підприємців Миколу Рябоконя та Наталію Федоненко.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus