День знань - особливе свято, стверджують буринці

Щороку у перший вересневий ранок подвір’я загальноосвітніх шкіл України наповнюються веселими, дзвінкими голосами школярів– приходить свято Першого дзвоника – День знань.

Як і зазвичай для одинадцятикласників і першачків це свято - особливе. Малеча вступає у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розуміє, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше.

З нагоди шкільного свята голова районної ради Євгеній Рябоконь щиро привітав учнів Буринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 та побажав їм здоров’я, щастя, радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. А заступник голови районної ради Леонід Білик поздоровив учнів Чернечослобідського НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, бажаючи їм успіхів у навчанні та плідного, вдалого навчального року.

Найщиріші слова подяки з їх вуст звучали також учителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їхні мудрість і великодушність залишаються з вихованцями на все життя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 вересня 2016, 15:31

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube