Свята від душі, веселі й гучні, прокотилися буринськими селами

Очільник Буринської районної ради Євгеній Рябоконь та заступник голови райради Леонід Білик побували на традиційних святах, започаткованих ще багато років тому, – Днях сіл, щиро вітаючи жителів з урочистою подією.

У день Преображення Господнього, його ще називають Яблучним Спасом, Євгеній Рябоконь завітав у с. Біжівка та с. Слобода. У це світле він побажав миру і спокою кожному дому, добра та взаєморозуміння, любові та щастя, побільше радості, міцного здоров'я і щоб благодать Господня завжди була з кожним із нас. Цьогоріч у Біжівці урочисті заходи розпочались обрядом освячення яблук, які після такого ритуалу наділяються чудодійними властивостями. У рамках програми відзначення Дня села відбулися різноманітні спортивні змагання, культурні та розважальні заходи. Були вручені подяки парам, які відсвяткували 25 років спільного подружнього життя, найменшим жителям та старожилам села.

Весело і по-домашньому затишно пройшов День села у с. Слобода. Публіку концертною програмою розважали учасники художньої самодіяльності. Привітали тих, хто невтомно збагачує духовну скарбницю села, – працівників будинку культури. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у справі культурного розвитку громади Слобідської сільської ради був нагороджений керівник хору Слобідського сільського будинку культури Степан Вовк.

Цього дня лунали привітання добрим та щирим людям, які так чи інакше своєю сумлінною працею зробили значний внесок у розвиток с. Чернеча Слобода та с. Хустянка. Заступник голови районної ради Леонід Білик побажав берегти і плекати славні традиції, звичаї та свята нашого народу, примножувати здобутки на радість дітям та онукам. Бо село – це криниця нашого родоводу, це наша велика родина. Цікава концертна та розважальна програма, безкоштовні прохолодні напої, батути та багато іншого дало людям змогу повеселитися та відпочити.

Свято завітало й у с.Черепівка. Мали честь привітати жителів з Днем села перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, очільник районної ради Євгеній Рябоконь, голова райдержадміністрації Василь Бойко. За вагомий внесок у розвиток територіальної громади Черепівської сільської ради, високий професіоналізм та з нагоди Дня села був нагороджений сільський голова Юрій Резнік.

Тож бажаємо процвітання кожному селу та добробуту кожній родині!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus