Ukrainian English Polish


Свято села у Червоній Слободі

Минулої суботи у с. Червона Слобода Буринського району було багато гостей – традиційно у ці дні святкується День села.

До господарів завітали представники громад із сусіднього с. Клепали Буринського району та с. Скуносове Путивльського району. Червонослобідчан привітали голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, сільський голова Роман Кужель.

У святковій програмі були безкоштовні розваги для дітвори та солодощі, концерт, танцювальний вечір для молоді. Багато було цього дня й подарунків (багатодітній родині, новонародженому). Серед тих, хто їх отримав, була і шанована у селі Надія Калістратівна Падалко, якій виповнилося 90 років. Майже вся трудова діяльність ювілярки була присвячена медичній галузі. Керівники району та села завітали до неї в гості, щоб привітати з цим поважним ювілеєм і побажати ще довгих мирних і щасливих років життя

Підтримку у проведенні Дня села надали спонсори: ПП «Буринські Аграрні Інвестиції», ПрАТ «Райз-Максимко», ФГ «Жваве», ФГ «Сейм -2010», приватні підприємці Волошко, Плахонін, Коркіна, Ковальов.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus