Ukrainian English Polish


Офіс реформ на зустрічі із громадою Хустянської сільської ради

19 липня за ініціативою громади Хустянської сільської ради Буринського району відбулась зустріч  жителів із представниками обласного Офісу реформ на чолі із першим заступником голови Сумської облдержадміністрації Олександром Марченком.

Участь у заході взяли і голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь та його заступник Леонід Білик.

Питання, яке обговорювалося того дня – проведення об’єднання громад.

Відповідно до перспективного плану Хустянська сільська рада входить до об’єднаної громади із центром у с. Чернеча Слобода.

Виступаючі зазначили, що процес проведення реформи – безповоротний, а тому необхідно не втрачати час і в найкоротші терміни  провести її і в районі, і в області, щоб об’єднані громади мали змогу отримати підтримку з боку держави. Так, кожна із п’яти перших об’єднаних у цьому році громад в Сумській області отримають фінансову дотацію у розмірі 3 млн. грн. для розвитку своєї інфраструктури.

Також був наведений приклад єдиної поки що в області створеної Березівської об’єднаної громади, яка до кінця року планує отримати для свого розвитку близько 30 млн. гривень.

Представники Хустянської громади, присутні на заході керівники району висловили свої думки з приводу проведення реформи у районі. Своє остаточне рішення громада прийме до кінця місяця.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus