Ukrainian English Polish


Представники Буринської районної ради – у Миколаївці

13 липня з робочим візитом с. Миколаївка відвідали заступник голови Буринської районної ради Леонід Білик та депутат районної ради Наталія Ільченко.

Представники районної ради обговорили із сільським головою Миколою Куштименком  питання  виконання депутатського запиту щодо ремонту греблі, яка не забезпечує належного проїзду транспортними засобами.

Було встановлено, що вже проведений висип пошкодженої ділянки дороги щебенем (кошти у сумі 36 тис. грн. виділені із сільського бюджету), найближчими днями очікується завіз битої цегли, який забезпечить філія «Буринський райавтодор». Роботи по ремонту дамби будуть продовжуватися.

Також гості з району відвідали ФАП у с. Бошівка з метою вивчення готовності закладу до осінньо-зимового періоду і Миколаївський НВК, у якому завершуються ремонтні роботи до початку навчального року.

Відбулася розмова і з керівником ФГ «Мирослава» Миколаєм Кутаком. Він повідомив, що для забезпечення перевезення населення ним придбано автобус, відповідну підготовку пройшов водій транспорту і вже відбувається процедура оформлення ліцензії на проведення нерегулярних пасажирських перевезень.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus