Ukrainian English Polish


Співпраця районної та сільських рад на Буринщині

Спеціалісти Буринської районної ради підтримують тісну  співпрацю з міської та сільськими радами району. Серед напрямків такої діяльності - участь у роботі сесій місцевих рад та надання правової, методичної і консультативної допомоги у здійсненні наданих їм повноважень, дотриманні законності в їх діяльності.

5 липня заступник голови районної ради Леонід Білик взяв участь у роботі пленарного засідання сесії Чернечослобідської сільської ради, на якому була підтримана ініціатива щодо створення об’єднання територіальних громад з центром у с. Чернеча Слобода та розглянуто ряд земельних питань. 

Також цього дня Леонід Білик обговорили з Чернечослобіським сільським головою Миколою Андрієнком та керівником сільського музею історії рідного краю Любов’ю Овсієнко встановлення пам’ятного знаку п’яти загиблим у роки Другої Світової війни братам Шаповал та меморіальної дошки загиблому в АТО земляку Олександру Бараненку.

6 липня представники районної ради побували у Хустянській та Буриківській сільських радах. Вони надали методичні рекомендації щодо ведення документації.

У спілкуванні з головами сільських рад було отримано інформацію про заходи, які вже вдалося зробити в цьому році у громадах. Так, у Хустянській сільській раді (сільський голова – Тамара Гончатенко, секретар – Оксана Кравченко) розпочаті роботи по відновленню вуличного освітлення: виготовлено технічну документацію, із сільського бюджету на ці цілі заплановано близько 600 тис. грн. гривень.

Вивчається думка громади по підведенню природного газу до осель жителів села. Надано субвенцію у сумі 400 тис. гривень на ремонт даху приміщення Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М.П.Новченка, на ремонт у медичних і навчальних закладах. Тісною є співпраця сільської ради із сільгосппідприємствами, які обробляють землі на підпорядкованій території. ТОВ «Аквітан» (керівник – Сергій Романенко) вкладає значні кошти на благоустрій села, також планує закупити велосипеди для працівників Хустянського відділення поштового зв’язку. ТОВ «Урожайна країна»   (керівник – Андрій Гнелицький) провело роботи по пробиттю свердловини для забезпечення водою навчального закладу.

У Буриківській сільській раді (сільський голова – Наталія Гаряча, секретар – Наталія Романчук) в цьому році облаштовано чотири шахтові колодязі, замінена огорожа біля ФП с. Романчуки та частина горожі біля кладовища, де встановлено також поминальні столи.

Проведені роботи по утепленню адміністративного приміщення сільської ради – замінено вікна та двері на металопластикові. Виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення вуличного освітлення центральних частин сіл Бурики та Романчуки. Надана субвенція на підтримку роботи медичних та навчальних закладів.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus