Ukrainian English Polish


У Бурині затверджено список присяжних районного суду

4 липня за головуванням заступника голови Буринської районної ради Леоніда Білика відбулось пленарне засідання 9 сесії районної ради сьомого скликання.

До порядку денного, врахувавши пропозиції та рішення постійної комісії районної ради з питань законності, розвитку гуманітарної сфери та місцевого самоврядування, було внесено два питання: «Про список присяжних Буринського районного суду Сумської області» та «Про внесення змін до рішення районної ради шостого скликання від 26.05.2015 «Про затвердження списку народних засідателів».

Під час пленарного засідання додатково внесено питання «Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (рілля, сіножаті) для ведення фермерського господарства (код КВЦПЗ 01.02) на території Степанівської сільської ради Буринського району Сумської області гр. Ковтуненко Наталії Іванівні».

Всі рішення були прийняті.

Участь у роботі сесії взяв депутат Сумської обласної ради Віктор Ладуха. 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus