Калейдоскоп Новорічно-Різдвяних свят у Шостці

Творчі колективи Центру естетичного виховання привітали всіх шосткинців з Різдвяно-Новорічними святами. У своїх піснях колядники прославляли Бога, бажали добра і всіх благ господареві і його дому.

А соціально-незахищених членів громади запросили на благодійний обід. Вони відбуваються в Шостці за ініціативи міського голови Миколи Ноги уже четвертий рік поспіль. Організаторами заходу виступило управління праці та соціального захисту населення, управління з питань надзвичайних ситуацій.

У Шосткинській дитячій школі мистецтв відбувся концерт джаз-бенду «Sanny jamp» (викладач – Олександр Зенченко). У концерті прозвучали джазові інструментальні та вокальні композиції. Джаз-бенд створено у 2017 році. «Sanny jamp» є лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

До свята було приурочено й інтерактивний концерт «Новорічна фантазія», щовідбувся в Шосткинському Центрі естетичного виховання «Юність». Творчі колективи порадували глядачів чарівною різдвяно-новорічною казкою. Так, учасники народного фольклорного ансамблю «Любисток» (керівник Тетяна Стегайло, заслужений працівник культури України) задали тон програмі яскравим виконанням «Щедрівок», а продовжили казковим вокальним номером «Нічка – чарівничка».

Різдвяна пора повна чудес. У таку ніч бджоли співають у вуликах, вітаючи свято, що прийшло, вода зупиняється в річках, тварини ніби розмовляють людською мовою. Тож і  на сцені ожила справжня казка. І це також маленьке Різдвяне диво, яке подарували присутнім у залі учасники ансамблю спортивно – бального танцю «Реверанс» (керівник Марина Барсукова).

Казки під час програми і розповідали (Карина Олбок, вихованка зразкового театрального колективу «Дзеркало» під керівництвом Світлани Разломової), і співали (учасники зразкового театру естрадної пісні «Мікс», керівник Ірина Легейда, заслужений діяч естрадного мистецтва  України, відмінник освіти України), а особливо багато танцювали. Казку «Хоробре каченя» представили учасники народного ансамблю танцю «Джерельце» (керівники Людмила Маковець, заслужений працівник культури України, і Яна Третьяк). Хореографічна казка «Як миші пиріг пекли» у виконанні учасників народного хореографічного ансамблю «Сюрприз» (керівники Віра та Василь Тихоновські, заслужені працівники освіти України)також викликала позитивні емоції глядача. А історія  «Веселих жабенят», яку виконали учасники народної студії сучасного танцю «Шарм» (керівники Ірина Домащенко і Олена Хохол),  змусила глядачів і самим затанцювати. Після номеру вони із задоволенням виконали танець разом з веселими жабенятами.

До дітей і дорослих завітали запальні колядники з «Любистку». До них приєдналися учасники «Джерельця», які не тільки подарували «Зимові забави», а ще й разом з глядачами сплясали танець «Сніговий ком». А ще цього вечора було багато загадок, вікторин, інтерактивів, у яких з великим куражем брали участь і діти, і дорослі.

Об'єднати і творчі колективи, і глядача в любові до казки з успіхом вдалося Вікторії Федоренко. То ж, розходилися всі у впевненості, що створити казку у реальному житті можна, якщо вірити у неї.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 14 січня 2019, 17:08

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube