Тиждень патріотичного кіно – у Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М. Лазаревського

20 лютого в міському краєзнавчому музеї ім.О.М. Лазаревського в рамках тижня патріотичного кіно відбувся перегляд документального кінофільму «На лінії вогню» режисера Сергія Якименка.      

Фільм присвячений українським військовим, які відстоюють самостійність і цілісність України на сході України. У фільмі відображено справжнє обличчя війни без прикрас: бій, зброя, втрати і переживання рідних – все по-справжньому.

Гість заходу – учасник АТО, наш земляк Микола Коломійченко. Він добровольцем пішов на фронт та у складі 9-ї батареї 27-го Сумського реактивного полку воював на сході України, відстоюючи незалежність нашої держави. Колишній воїн розповів присутнім про свій бойовий шлях у зоні АТО, поділився враженнями від пережитого та продемонстрував фото і відео з власного архіву.

Також читайте:

Увага оголошення!

19.03.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube