Святковий концерт конотопців - для військовослужбовців 58-ї окремої мотопіхотної бригади

Сучасна Україна переживає один з найважливіших періодів у своїй історії. Ми є учасниками всіх подій, і слід зауважити, що сучасним реаліям не вистачає позитиву. Саме море позитиву, гарного настрою, світлих почуттів отримали гості концерту – військовослужбовці 58-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України, що відбувся у Конотопській дитячій музичній школі №2 у рамках творчої співпраці між працівниками галузі культури міста та військовослужбовцями 58-ї окремої мотопіхотної бригади.

У затишній невимушеній обстановці звучали твори від епохи романтизму, класицизму до творів джазових і сучасних композиторів, яскраві українські народні мелодії.

Глядачі тепло сприймали як солістів-виконавців Анастасію Люботу, Святослава Самуся, Анастасію Коваленко, Олексія Зарву, Анну Осадчу, Микиту Іщенко, Антона Білоуса, так і колективні номери: хор і вокальний ансамбль «Тоніка» (керівник Олена Колесник, концертмейстер Світлана Мішакова), фортепіанний дует у складі Марії Дудінової та Катерини Саббатовської та інструментальний ансамбль учнів молодших класів (керівник Марина Дудінова).

Завершуючи концерт, ведуча заходу наголосила, що саме на них - людей у військовій формі, ми покладаємо величезні надії і молимося за них, щоб вони поверталися живими.

Також читайте:

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus