Ukrainian English Polish


Виїзні семінари-тренінги із написанні проектів ДФРР для представників сільських громад продовжуються: Білопілля

Вже другий тиждень поспіль заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна із працівниками відділу з питань міжнародного співробітництва та інвестицій облради, за підтримки Центру післядипломної освіти надають методичну допомогу представникам сільських громад області у підготовці проектів регіонального розвитку.

Так, 5 квітня в м. Білопілля до організації й проведення такого навчання приєдналися і депутати обласної ради від фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» Наталія Калініченко, Едуард Пінчук та Сергій Іщенко.

Близько 30 осіб (сільські та селищні голови, бухгалтери, спеціалісти) прослухали лекції на теми: «Державний фонд регіонального розвитку: питання підготовки, оцінки та вибору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку» і «Порядок заповнення проектних заявок органами місцевого самоврядування для участі у конкурсному відборі ДФРР», а також практично тренувались у написанні проектів та аналізували типові помилки, що можуть виникнути при їх створенні.

Білопільщина зацікавилась у підготовці проектів регіонального розвитку, що спрямовані на:

-      енергозберігаючі заходи: реконструкція котельні на твердому паливі в лікарні (смт. Жовтневе); вуличне освітлення (м. Ворожба); вуличне освітлення на сонячних батареях (селищі Перемога, с. Верхосулка);

-      інфраструктурні: реконструкція колектору м. Білопілля;

-      водопостачання (с. Нові Вирки, с. Сергіївка);

-      та інші.

Останнє оновлення на Четвер, 14 квітня 2016, 16:47

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus