Ukrainian English Polish


Триває підготовка проектів регіонального розвитку за рахунок Державного фонду регіонального розвитку

Мінфін при складанні Державного бюджету на поточний рік визначив обсяг коштів ДФРР у розмірі 3 млрд. грн. Щоб освоїти ці кошти місцевому самоврядуванню необхідно вже зараз готувати якісні проекти розвитку.

Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода відзначив, що проектів та програм, які могли б претендувати на кошти Державного фонду регіонального розвитку, дуже мало. «Головна проблема у нас в тому, що хороших проектів практично немає, - говорить посадовець. - Тому ми усі разом повинні докласти максимальних зусиль, щоб якомога швидше такі проекти з’явилися, і гроші, які держава готова виділяти, таки пішли на реальне поліпшення життя людей в усіх регіонах країни».

За його словами регіональні комісії зараз проводять конкурси з відбору проектів розвитку для фінансування з ДФРР. І облради мають бути зацікавленими у тому, щоб обиралися проекти, які дійсно відповідають стратегії регіонального розвитку.

В’ячеслав Негода також закликав представників обласних рад всебічно підтримувати об’єднані територіальні громади, які мають стати для інших взірцем розвитку.

За його словами, близько 1 млрд. грн. передбачено на підтримку об’єднаних територіальних громад. Але це не просто вливання з центрального бюджету в місцеві бюджети об’єднаних громад, це кошти на фінансування конкретних проектів і програм розвитку, які громади реалізовуватимуть.

Тож Державний фонд регіонального розвитку запрошує об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі проектів. Більше інформації за посиланням:

http://dfrr.minregion.gov.ua

Останнє оновлення на Четвер, 14 квітня 2016, 16:47

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus