Тетяна Головко взяла участь у репрезентації патріотичної виставки «Державність та патріотизм»

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко взяла участь у репрезентації проекту «Державність та патріотизм». Його ідея зініційована членом Обласної координаційної ради національно-патріотичного виховання, депутатом Сумської обласної ради Ігорем Науменком і реалізована у рамках Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки.

Суть проекту полягає у розробці серії постерів про видатних уродженців Сумщини - державних, військових, культурних діячів, а також історичні події, що відбувалися в області, починаючи з козацької доби. Це, на думку розробників, матиме вагомий вплив на формування системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

– Обласна рада підтримала ідею створення креативних, молодіжних та патріотичних проектів, які допомагатимуть виховувати не тільки школярів, молодь, а й мають неабиякий вплив на старше покоління. Вони є дуже важливими для підвищення рівня свідомості нації, – переконана Тетяна Головко.

За словами посадовця, потрібно постійно докладати максимум зусиль, щоби патріотичні ідеї дозрівали в суспільстві та приносили яскраві плоди. Тетяна Іванівна подякувала всім, хто долучився до створення серії інформаційних постерів.

– Будь-яку націю вирізняє її мова, історія і культура, – зазначив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош. – Нам є чим пишатися, тож ці 12 постерів – ще один зі способів доступно для школярів та студентів розповісти про видатні події з історії Сумщини.

У заході, який відбувся у приміщенні Конгрес-центру СумДУ, взяли участь науковці, історики, краєзнавці, військовослужбовці, студенти, представники обласної ради та ОДА. Провів репрезентацію голова Сумської обласної громадської організації Національної спілки краєзнавців України, заступник голови Обласної координаційної ради національно-патріотичного виховання Олег Корнієнко.

У підсумку Тетяна Головко наголосила на максимальному поширенні в закладах освіти, культури, соціальної сфери цього проекту. Тому вже найближчим часом створені постери розмістять у приміщенні обласної ради та обласної адміністрації.
Переглянути ж художньо оформлені плакати можна і в інтернеті, зайшовши на Сумський історичний портал за посиланням https://goo-gl.ru/4Qj4.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube