Тетяна Головко з робочим візитом відвідала Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Сьогодні, 5 лютого, заступник голови обласної ради побувала у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти з робочим візитом. Тетяна Іванівна мала можливість оглянути відремонтовані аудиторії, у яких саме зараз проходить підготовка учнів до участі у ІV етапі Всеукраїнських олімпіад.

У часи, коли галузь освіти активно розвивається та реформується, важливою є підготовка вчителів, підвищення їх кваліфікації та педагогічної майстерності. Як ніхто інший, це розуміє керівництво Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, тож робить усе можливе, аби створити комфорті умови для навчання вчителів.

За рахунок обласного бюджету було модернізовано кілька навчальних кабінетів та придбано навчально-методичні матеріали, з якими можуть ознайомитися педагоги Сумщини під час проходження курсів підвищення кваліфікації. Методисти інституту завжди готові прийти на допомогу та порадити відповідні навчально-методичні матеріали.

«Комфортні умови навчання та перебування вчителів опосередковано впливають і на учнів», – зазначила Тетяна Головко.

Крім навчальних кабінетів Тетяна Іванівна відвідала і гуртожиток Сумського ОІППО та змогла порівняти кімнати, для яких частково було закуплено нові меблі, та ті, де залишилися старі ліжка та шафи. Заступник голови облради зазначила, що керівництво закладу докладає максимум зусиль для вирішення проблем інституту та гуртожитку, отож позитивні зміни не забарилися!.

Ректор Сумського ОІППО Юрій Нікітін висловив подяку та сподівання на подальшу підтримку депутатського корпусу обласної ради в питаннях оновлення матеріально-технічної бази гуртожитку інституту.

Також читайте:

Увага оголошення!

26.06.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube