Голова обласної ради Володимир Токар привітав народний аматорський хоровий колектив села Річки із 35-річчям

Сонячного осіннього дня 8 листопада зала Річківського сільського будинку була заповнена вщерть. З усіх куточків села люди йшли на концерт аматорського народного хорового колективу.

Чудова атмосфера, гарний настрій, подарунки, квіти, гучні оплески, щирі слова вітань – така нагорода за 35-річну діяльність хору на чолі з керівником Володимиром Дяденком.

Розмаїтий репертуар – від патріотичних пісень про Україну, якими, до речі, і відкрили концерт, до жартівливих та сумних композицій, що проникали в найпотаємніші куточки серця, – викликав шквал почуттів та емоцій. Кожне виконання – наче бальзам для глядача.

Не лишилися осторонь такої події районне й обласне керівництво. Вітати ювілярів прийшли голова Сумської обласної ради Володимир Токар та керівник Білопільської РДА Володимир Верещагін.

Керманич обласного депутатського корпусу подякував за запрошення на свято і відзначив, що на Білопільщині лише чотири хорові колективи, які мають звання «народний», серед них – і Річківський. Крім того, минулого тижня і чоловічий колектив «Отаман» отримав даний почесний титул, досить високі позиції займає в районі і місцевий фольклорний колектив.

«Це не просто великий успіх для села, а й говорить про те, що ви вмієте не тільки працювати, а й на високому рівні розвиватися творчо. Адже всі традиції та моральні цінності передаються у піснях. Пісня – це душа українського народу, безцінна культурна спадщина, яку ми маємо берегти», – наголосив Володимир Токар.

Він висловив вдячність керівнику хору Володимиру Дяденку і концертмейстеру Григорію Винниченку за їхній ентузіазм. Відзначив найстаршого учасника хору Павла Михайленка й найменшого – Олексія Ленгера. А Людмилі Грицай, яка цього дня святкувала свій піввіковий ювілей, вручив квіти.

Привітали учасників хору й сільський голова Річок Микола Солодовник та голова Білопільської РДА Володимир Верещагін.

«Наше село козацьке. Тут народилося багато поважних людей, які прославляли наш край ще з давніх часів. Протягом 35 років цю почесну місію виконує народний аматорський хоровий колектив. І я вважаю, що рівних йому в районі немає», – наголосив Микола Солодовник.

Володимир Верещагін подякував усім, хто стояв у витоків створення колективу, очолював його протягом цих років і примножував його славу. Очільник району вклонився за те, що учасники хору шанують, зберігають та прославляють українську культуру.

Керівники Білопільщини і Річок побажали усім миру, здоров’я та досягнень на творчій ниві. Людмилі Грицай вручили грамоту Білопільської РДА.

Концерт тривав майже три години. Річківці дякували своїм односельцям, що співають у хорі, за подароване свято. Вони говорили, що, їхній хор, безсумнівно, є окрасою культурного та духовного життя не лише рідного села, а й Білопільщини та Сумщини.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 листопада 2018, 10:05

Увага оголошення!

26.06.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube