З подякою за внесок у розвиток освіти Сумщини

Зі словами щирої подяки на адресу голови Сумської обласної ради Володимира Токаря та керівника облдержадміністрації Миколи Клочка листом звернулася кандидат філологічних наук, фундатор Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Панорама творчих наук» Марина Мосієнко.

Науковець наголошує на значному внеску обласної влади у розвиток освіти на Сумщині, активному сприянні професійному та особистісному зростанню місцевої педагогічної спільноти. І це приносить свої показові плоди.

Власне, за підсумками цьогорічного загальнодержавного конкурсу «Панорама творчих наук» аж троє викладачів із Сумської області стали його призерами. Так, у номінації «Позашкілля» перемогу виборола керівник гуртка «Витинанка» Шосткинського клубу дитячої та юнацької творчості «Орлятко» Ірина Радченко, а от у категорії «Німецька мова» журі вразили вчителі Сумської спеціалізованої школи №7 імені М. Савченка Алла Михайлик та Олена Завгородня, які посіли другі місця рейтингового змагання.

Конкурс «Панорама творчих наук-2018» став уже сімнадцятим за ліком. Щороку обирається нова глибока тема на педагогічній ниві, до всебічного розкриття якої пропонується долучитися освітянам з усієї України. Нині ж акцент було зроблено на прогресивних підходах до роботи в умовах «Нової української школи».

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube