Володимир Токар акцентував увагу на важливості позашкільної освіти

На Сумщині проходить форум педагогічних працівників закладів позашкільної освіти. На захід з’їхалися представники майже з усіх регіонів України. Серед почесних гостей – керівники області, народні депутати, представники Міністерства освіти і науки України.

Вони вітали освітян із сторіччям створення позашкілля, наголошували на позитивному досвіді Сумщини у цій галузі та звертали увагу на проблеми.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар акцентував увагу на важливості позашкільної освіти, оскільки діти мають розвивати в собі таланти і бути зайнятими після навчання.  

Утім зауважив, що проблемним питанням залишається забезпечення життєдіяльності закладів позашкільної освіти в новостворених ОТГ. «Але я сподіваюся, що спільно – освіта, керівництво ОТГ, депутати – ми знайдемо, як покращити цю ситуацію», - наголосив керівник депутатського корпусу.

Він подякував начальнику обласного управління освіти і усім викладачам за те, що вони багато роблять для розвитку позашкільної освіти. Особливо, що стосується патріотичного виховання молоді. І побажав усім учасникам форуму, аби кожен узяв для себе максимум інформації та впровадив її у життя.  «Адже всі, хто тут зібрався, переживають за справу, якою займаються і бажають, аби наші діти виросли освіченими, талановитими», - зазначив Володимир Токар.

Також до учасників форуму звернулися голова ОДА Микола Клочко, народний депутат України Олег Медуниця, Заступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич.

Останній акцентував увагу, що Міністерство визнало Сумщину лідером щодо розвитку позашкілля. «Дуже важливо, що у вашій області 70% школярів охоплені позашкільною освітою. Це десятки тисяч дітей, які розвивають свої таланти, здібності і є гордістю Сумщини. І в цьому велика роль кожного із тут присутніх. Тому я дякую сьогодні позашкільникам за виховання підростаючого покоління», - відзначив посадовець.

Микола Клочко побажав учасникам форуму нових творчих ідей, урізноманітнення роботи закладів позашкільної освіти області задля виховання успішних, компетентних особистостей, справжніх патріотів нашої України.

«Освітяни, ви – наша гордість, – говорив очільник області. – І сьогодні ми маємо ще вище підняти статус учителя й вихователя в суспільстві, це спільне завдання усіх рівнів влади».

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова повідомила, що під час форуму позашкільники мають напрацювати нові методики роботи з дітьми, вдосконалити вже існуючі, ділитися досвідом і сприймати нові знання: «Нас всіх тут об’єднує любов до дітей. І все, що ми напрацьовуватимемо протягом цього дводенного форуму, буде використовуватися для дітей і заради дітей».

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube