Освітяни Сумщини блискуче репрезентували себе на міжнародних галузевих виставках

Наприкінці жовтня команда науковців обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, вчителів-практиків та профільних менеджерів Сумщини представляла власні напрацювання у межах провідних міжнародних галузевих виставок: «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu». Обидва форуми приймав у своїх стінах столичний Палац дітей і юнацтва.

Завдяки даним заходам  педагоги з усього світу отримали чудову можливість для репрезентації новітніх освітніх матеріалів та досвіду, обговорення навчальних проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їхніми безпосередніми користувачами.

У той же час Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти разом із партнерами провів Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Педагогіка партнерства – шлях до конструктивної взаємодії суб’єктів освітнього процесу».

Озвучена тема зацікавила велику кількість учасників форуму. Науковці, науково-педагогічні працівники, керівники та педагоги закладів освіти, практичні психологи, соціальні педагоги обговорили актуальні питання ефективної співпраці в умовах реалізації концепції «Нова українська школа», акцентуючи увагу на необхідності створення інноваційного освітнього середовища, налагодженні тісного діалогу між  усіма суб’єктами навчального процесу.

Сумщина на конкретних прикладах із власного досвіду продемонструвала дієвість новітнього формату навчання. Її здобутки не залишилися непоміченими. За результатами триденної роботи міжнародних виставок «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu» педагоги області здобули ціле гроно нагород.

Зокрема, із золотими медалями додому повернулися: Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (за матеріалами завідувача кафедри психології, керівника науково-дослідної лабораторії з організації роботи освітніх округів А.Вознюк на тему: «Особливості професійної підготовки керівників закладів освіти до управління педагогічними працівниками в освітніх округах у системі післядипломної педагогічної освіти»), Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 ім. Б.Берестовського (за матеріалами учителів фізики Н.Сураєвої та Ю.Черв’яцової на тему «Інноваційна діяльність учителя фізики в умовах упровадження концепції «Нова українська школа»), Сумська спеціалізована школа І ступеня №30 «Унікум» (за матеріалами педагога-організатора Г.Бойко на тему: «Організація діяльності дитячого об’єднання учнів початкової школи засобами комплексної гри «Країна Мудрогномія»).

Срібні відзнаки у свою чергу дісталися Недригайлівській спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ступенів (за розробки директора Н.Колоусової, присвячені структурно-функціональній моделі діяльності опорного закладу в умовах упровадження концепції «Нова українська школа», а також Сумській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. Героя України Олександра Аніщенка (за проект директора Т.Волкової на тему: «Сучасний учитель – лідер змін в умовах Нової української школи». А от бронзова нагорода вирушила до Боромлянського навчально-виховного комплексу. Її присуджено з огляду на фахові напрацювання заступника директора з виховної роботи Т.Сівовол у царині створення освітньо-розвивального середовища засобами проектних технологій в освітніх округах.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube