Анатолій Річкаль: «Щепкінці не грають, вони проживають свої ролі»

25 жовтня Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна тріумфально відкрив 86-й театральний сезон, подарувавши глядацькій аудиторії незабутні враження від своєї нової постановки – цікавої інтерпретації п’єси відомого американського драматурга ХХ століття Теннессі Вільямса «Скляний звіринець».

Привітати служителів місцевого храму Мельпомени з початком сезону прийшло чимало гостей – поціновувачів мистецтва. Серед них – і перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, який відзначив, що нині свято для всіх, хто має палке серце і творчу душу.

За словами Анатолія Яковича, у театрі ім. Щепкіна панує виняткова атмосфера. Дійство, котре щоразу розгортається на сцені, ніби поглинає глядача, і всі турботи, які залишилися за стінами театру, вже не видаються такими вагомими. Їх не тільки починаєш сприймати по-іншому, доволі часто завдяки мистецтву вдається знайти правильні рішення непростих проблем.  

«Щепкінці не грають, вони проживають свої ролі, тим самим примушуючи нас переосмислювати окремі події, вчинки, аналізувати, робити висновки», – сказав перший заступник голови облради.

Він також зауважив, що театр ім. Щепкіна повсякчас перебуває у творчому пошуку, запрошує відомих режисерів, розкриває різні грані таланту акторів, чимало з яких є народними та заслуженими.

«Щепкінців знають і люблять не тільки на Сумщині. Їхня слава поширилася далеко за межі нашої держави. Звісно ж, за гучними оваціями стоїть титанічна праця, і від імені обласної ради хочу подякувати керівництву в особі заслуженого діяча мистецтв України Миколи Юдіна та трупі театру за безмежну любов до справи, з якою вони пов’язали свої долі», – зазначив Анатолій Річкаль.

На знак великої поваги до хисту та творчих здобутків митців Сумська обласна рада вшанувала весь колектив театру ім. Щепкіна. До слова, збільшена копія грамоти вже до закінчення спектаклю прикрасила фойє закладу. Директор театру Микола Юдін зізнався, що щепкінці сприймають дану нагороду як своєрідний показник майстерності та визнання.

Крім того, перший заступник голови облради вручив низку іменних відзнак. Отримали їх балетмейстер-постановник Сергій Великодний, артист-вокаліст Артем Кнопік, а також артистка хору Олена Оноприйко. 

На зміну святковим урочистостям плавно прийшло мистецтво – вишукане, неординарне, захоплююче… Саме так можна коротко охарактеризувати  виставу «Скляний звіринець» у сучасному прочитанні талановитого режисера-постановника Артемія Аніщенка, якою щепкінці відкрили 86-й театральний сезон.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube