Володимир Токар у місті Ворожба: «Від того, що ми вкладемо в дітей сьогодні, залежатиме те, як житиме Україна завтра»

Ворожбянський НВК №1 святковим концертом відзначив 70-ту річницю із дня створення навчального закладу. Урочистості з нагоди цієї дати відбулися 19 жовтня.

Аби привітати школу з ювілеєм, прийшли ветерани освітянської галузі, колеги з інших навчальних закладів, випускники, керівництво міста і району, депутат облради Сергій Іщенко. Почесним гостем на святі став голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

«Сьогодні я хочу подякувати тим, хто стояв у витоків школи. Висловити слова вдячності ветеранам, які багато праці і любові вклали у виховання підростаючого покоління. Сказати «спасибі» тим учителям, які сьогодні вчать і виховують наших дітей – найцінніше, що в нас є. Ви займаєтеся тією справою, яку неможливо оцінити. Ви виховуєте майбутнє нації. Адже від того, що ми вкладемо в дітей сьогодні, залежатиме те, як житиме Україна завтра. Тому я хочу побажати, аби з цієї школи виходили справжні українці», - сказав у своєму вітальному слові спікер обласного парламенту.

Він побажав усім мирного неба, здоров’я, добробуту. Вчителям – гарних учнів, а школярам – хороших оцінок. З нагоди ювілею Володимир Токар вручив Почесну грамоту Сумської обласної ради директору Ворожбянського НВК №1 Тетяні Біличенко, а грамоту Сумської обласної ради – заступнику директора НВК Тетяні Шинкаренко.

Користуючись нагодою, керівництво школи звернулося до свого депутата – обраного від Білопільщини – Володимира Токаря, з проханням посприяти у заміні вікон у навчальних кабінетах школи. Керівник обласного парламенту пообіцяв розв’язати це питання наступного року.

Ворожбянський НВК – один із найстаріших навчальних закладів району. За ці роки зі стін школи вийшли тисячі випускників. Тут отримали путівку в життя Герой Радянського Союзу Пилип Логвин, який під час війни замінив командира при форсуванні Дніпра. Пам’ятають у закладі і випускника 1993 року Руслана Батраченка, який загинув влітку 2014 року в Іловайському котлі у зоні проведення АТО.

Ще перед початком урочистостей усі присутні поклали квіти до пам’ятної дошки загиблому на Донбасі Герою, поспілкувалися з його мамою та дружиною. Голова обласної ради наголосив, що святий обов’язок влади допомагати учасникам АТО, тим більше – родинам загиблих. Тож сказав, щоб вони за потреби зверталися до нього у будь-який час.

Тетяна Біличенко провела невеликий екскурс в історію заснування школи, згадала всіх директорів, які свого часу очолювали заклад, хвилиною мовчання вшанували педагогів і випускників, які відійшли у межу вічності. Керівник школи наголосила, що нині в НВК працює творчий згуртований педагогічний колектив і навчається понад 200 учнів.

Свято тривало понад дві години. Втім, час пролетів непомітно. Колектив школи отримав багато слів привітань, подарунків, відзнак. Усі виступаючі бажали процвітання школі, довгого життя, миру, щоб її класи і коридори ще багато років повнилися багатоголосою дітворою.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 23 жовтня 2018, 09:17

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube