Олександр Стрельченко привітав жителів Пожні з Днем села і разом із місцевим фермером подарував малечі дитячий майданчик

Минулої суботи День села відзначили жителі Пожні, що на Великописарівщині. На свято селяни запросили і свого депутата, закріпленого за районом, Олександра Стрельченка. Вони вдячні обласному обранцю за допомогу, яку той надає населеному пункту. Торік він виділив 25 тисяч грн для заміни вікон у сільському клубі, а поточного року до свята села на таку ж суму зробив подарунок малечі. Разом із керівником фермерського господарства «Світанок» Миколою Надточієм вони придбали і встановили дитячий майданчик.

Вітаючи пожнянців із їх родинним святом, Олександр Юрійович подякував їм за запрошення. «Я знаю, наскільки зараз важко жити мешканцям сіл. Але ви не опускаєте рук, працюєте, вмієте створити настрій. Таким людям завжди хочеться допомагати. Від себе особисто хочу запевнити вас, що я і надалі буду робити все, що можу для того, щоб у житті Пожні змінювалося все на краще. Хочу подякувати кожному жителю за ваш внесок у розвиток рідного села. Окремі слова вдячності - старшому поколінню. На ваші плечі лягло дуже багато. Війна, відновлення країни, перебудова. Найважче і сьогодні саме вам. Тому ми будемо намагатися зробити все можливе, щоб змінити країну і область на краще, полегшити ваше життя», - звернувся до селян депутат.

Він побажав пожнянцям миру, добра, благополуччя. Щоб у їхньому селі завжди лунав дитячий сміх і комфортно себе почували люди старшого покоління. Також Олександр Стрельченко вручив ветеранам грамоти та грошові премії.

Святкування для пожнянців продовжилися концертною програмою, розвагами для дітей та виставкою робіт народних умільців.

Після урочистостей депутат провів зустріч із жителями села. Говорили про наболілі соціальні проблеми та методи їх вирішення. Працівники місцевого клубу попросили обранця допомогти придбати в заклад нові двері та радіомікрофони. Олександр Стрельченко пообіцяв виконати їхнє прохання.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 16 жовтня 2018, 10:59

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube