Голова Сумської обласної ради зустрівся з секретарем міської ради Конотопа Тетяною Сизон

До керівника обласного депутатського корпусу Володимира Токаря завітали секретар Конотопської міської ради Тетяна Сизон та депутат обласної ради, обраний від Конотопу, Сергій Демеха.

Вони розповіли Володимиру Миколайовичу про суспільно-політичну ситуацію в одному з найбільших міст області, запевнили, що у Конотопі наразі стабільність і місто готується до зими.

«Ми вже провели три сесії міської ради, за всі питання депутати голосують. Головне, що ми надали 16 млн грн. фінансової допомоги КП міськради «Теплогарант», що дасть можливість вчасно розпочати в місті опалювальний сезон. Також виділили кошти ЖЕКам, військовим частинам, медикам, освітянам. Тобто ті зобов’язання, які ми маємо перед бюджетом і перед містянами, ми виконали», - запевнила Тетяна Сизон.

Вона розповіла про інші аспекти діяльності міста та завірила, що міська рада і депутатський корпус працюватимуть на благо конотопчан.

Володимир Токар зауважив, що головне завдання – відкинути всі амбіції, утримати стабільність в Конотопі та намагатися знаходити компроміс з депутатами та усіма гілками влади задля розвитку міста.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube