Володимир Токар висловив вдячність освітянам Білопільщини за їх невтомну працю, мудрість, терпіння і душевну щедрість

«Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на глибоку подяку і шану». З таких слів розпочав своє привітання педагогам Білопільщини голова Сумської обласної ради Володимир Токар, який приїхав розділити це свято з освітянами району.

Очільник обласного депутатського корпусу відмітив унікальність і неповторність однієї з найголовніших професій на землі – професії вчителя, яка полягає в можливості відтворювати й удосконалювати себе у кожному наступному поколінні вихованців. Він висловив вдячність освітянам за їх невтомну працю, мудрість, терпіння і душевну щедрість.

«Я часто відвідую ваш район і бачу, як сьогодні складно освітянам. Ви – гордість Блопільщини і нащадки найвідомішого педагога Антона Макаренка. У своїх проханнях поліпшити матеріальні умови і навчальний процес, ви дбаєте не про себе, а про дітей – наше майбутнє. Тому мої двері для вас завжди відкриті. Звертайся. У силу своїх можливостей я завжди допоможу», - наголосив Володимир Токар.

Він подякував освітянам за те, що вони віддають частинку своєї душі дітям, вчать їх бути чуйними і мудрими, розумними і унікальними. Побажав їм миру, здоров’я, вдячності учнів та батьків, достойних зарплат.

Як і годиться, у святковий день голова обласної ради приїхав не з пустими руками. Цінними подарунками – наручними годинниками – він нагородив  Руслана Прейса – начальника відділу освіти Білопільської РДА та Ірину Галицьку, вчителя початкових класів Білопільської ЗОШ І-ІІІ № 2 ім.Сергія Гордієнка.

Також цього дня слова привітань і вдячності звучали від керівників району – Володимира Верещагіна та Володимира Відуєва, очільників освітянської галузі Білопільщини. Вчителі отримували грамоти, подяки та насолоджувалися святковим концертом.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube