Володимир Токар привітав підопічних геріатричного пансіонату з Днем людей похилого віку

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Представників старшого покоління до обласної комунальної установи – геріатричного пансіонату – приїхав привітати голова Сумської обласної ради Володимир Токар. Він оглянув приміщення, умови, в яких перебувають підопічні, поспілкувався з ними, обговорив проблемні питання функціонування пансіонату з керівництвом закладу.

«Я хочу подякувати кожному з вас за те, що ви віддали багато років свого життя відновленню країни після війни, – звернувся до присутніх керівник обласного парламенту під час урочистостей. – Ви будували заводи і фабрики, піднімали сільське господарство, вчили дітей. Ви передавали свій безцінний досвід молодому поколінню. Повірте, ми не забудемо ваших заслуг. Я як голова обласної ради і всі депутати намагаємося достатньо уваги приділяти геріатричному пансіонату. Ви бачите: тут робиться ремонт, замінюються вікна на енергозберігаючі. Зараз йдуть роботи з встановлення протипожежної сигналізації. Ми намагаємося робити все, щоб у вас було гарне харчування і належні умови перебування». 

Окрему подяку Володимир Токар висловив співробітникам закладу. Він зауважив, що працювати тут не просто: до кожного з підопічних потрібно знайти підхід, у кожного призначено своє лікування. І, тим не менше, персонал справляється і віддає частину своєї душі людям похилого віку.

Слова привітань на адресу ветеранів прозвучали й від депутата обласної ради Олександра Стрельченка. Він наголосив, що цього дня людям старшого покоління дякують за життєву мудрість, настанови. «Бути вашими послідовниками – це честь для нас і відповідальність! Ми не залишимося в боргу. Володимир Миколайович сказав, що ми багато робимо для пансіонату. І це, дійсно, так. Депутатський корпус завжди готовий підтримувати всі ініціативи, які стосуються геріатричного пансіонату. Ми і надалі будемо допомагати вам, робити все для того, щоб вам жилося комфортно».

За словами головного лікаря пансіонату Людмили Красильникової, на цей час у закладі знаходиться 191 пацієнт. Більшість із них не може самостійно себе обслуговувати. Для них персонал намагається створити якнайкращі умови перебування.

«Ви заслужили це свято, – звернулася до підопічних закладу Людмила Костянтинівна. – Своїм досвідом, багаторічною працею, трудовими досягненнями. І найбільша нагорода для нас усіх, це те, що ми бачитимемо вас при доброму здоров’ї».

Літні люди цього дня отримували масу побажань, подарунків. Для них вихованці Білопільського будинку-інтернату підготували концерт, а в холі діти місцевих садочків і шкіл організували прекрасну виставку своїх робіт.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube